| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre acest mesaj din acest video: http://www.youtube.com/......ttp?/watch Multumesc!

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Frumos, super, mersi ca ai spus de el. Este o comparatie intre copii de dinainte de revolutie si cei ai zilelor noastre... Mi-am adus aminte de copilarie!

| carminaburana43 a răspuns:

Parerea mea este caci copilaria fiecaruia a noastra de exemplu sau a copiilor nostri nu se poate zice ca e mai buna sau mai rea din cauza conditiilor schimbate de ceea ce gasesti in magazine sau din cauza aparitiei calculatorului.Definitorie este intotdeauna cita dragoste primesti de la parinti si cata pace ai in casa in care traiesti.De asta sunt sigura cum sunt sigura de faptul ca traiesc si nu am murit inca.