| Albert88 a întrebat:

Idei de facut bani ca adolescent?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mers la gradini ori in agricultura, se plateste foarte bine.

| sierra1 a răspuns:

Doar ce-ți făcui o sugestie

https://www.tpu.ro/......sesc-ceva/

| Lukasssz a răspuns:

Influencer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vânzător în piață cu tanti Maria.

Răspuns utilizator avertizat
| yungandreigawd a răspuns:

Vinzi bomboane verzi la vama veche

| Flo79 a răspuns:

Salut, vazand c'è intrebare ai formula ai putine sanse sa faci bani

| Adrian255 a răspuns:

Sorare este un joc de strategie, management și simulare, constând în rolul de manager al echipelor de fotbal. Acest joc de simulare abordează rolul de manager al echipelor sportive în diferitele sale aspecte: recrutarea jucătorilor, revânzarea jucătorilor, reunirea echipelor etc
sorare.com/r/lukaz-1d86ef7c-c500-4f07-99a5-3e6c13d83b22