| faxytnarz a întrebat:

Idei despre cum pot sa fac bani?
Am 15 ani si nu mai vreau sa stau pe banii părinților (aici nu ma refer la sume mari...)

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce stii sa faci?

| 1997onur a răspuns:

Muncește cinstit și ai sa reușești și puneți bani deoparte nu-i cheltui aiurea nu-i bagă la aparte la pariuri sportive și alte prosti țigări și altele săți pui deoparte și când îți trebuie cu adevărat bani poți să intru in ei.

| Violleta2022 a răspuns:

La vara poti sa mergi pe la gradini si ferme sa muncesti.
Dar la 15 ani este nevoie de consimtamantul scris al parintilor, fiindca altfel nu-i legal.

| faxytnarz explică (pentru danbnz):

Sa editez in Photoshop cat de cat...dar mai trebuie sa exersez

| danbnz a răspuns (pentru faxytnarz):

Adica nimic.
Vezi-ti de scoala in cazul asta.

| Lukasssz a răspuns:

Pai plimbi cainii vecinilor.