| DeaAndreea28fluture a întrebat:

O mai lucrat cineva pe platforma forex? imi spune si mie cineva termenele si conditiile si daca am 17 ani se poate sa lucrez? e riscant? am inteles ca e la bursa sau nu-s imi explica careva?

2 răspunsuri:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Forex este o bursa virtuala, insa cu bani REALI.Tot ceea ce citesti pe net despre Forex sunt de fapt reclame care sa te determine sa te inscrii, si sa joci bani reali la bursa cu promisiunea de a castiga sute sau mii de euro lunar...nimic mai fals! Chiar daca esti priceput in piata financiara, poti pierde rapid tot, pe scurt risti sa pierzi in 99% din cazuri si sfatul meu este sa te tii departe de Forex!

| fany22 a răspuns:

Salut! daca te intereseaza forexul...
id.mess. fn22_2005.bft.