| alexiulian15 a întrebat:

Îmi puteți recomanda o aplicație sau un browser în care poți face bani?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Autocad, pentru calculator.
Daca te pricepi, poti face bani foarte frumosi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Poate vrei sa zici un browser, nu? The one and only Brave Browser, desigur. Disponibil si pe desktop, si pe mobil. Pe masura ce il folosesti, produci BAT. Nu te vei imbogati, dar poate ca peste 5-10 ani sa valoreze ceva-ceva. Ca idee, eu am cumparat BAT la sfirsitul lui 2020 si acum e cam la 4-5 ori valoarea de atunci, chiar daca BTC e destul de jos. Maximul din primavara trecuta a fost undeva cam pe la 8-9X valoarea din decembrie 2020.

| VoidEternal a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Voia sa spuna Brazzers. laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De browserul brave voiam sa scriu si eu