| anasofia12305 a întrebat:

Imi puteti recomanda siteuri de concursuri cu premii? Nu neaparat siteuri,merge si doar un concurs! Si nu pentru adulti, as dori pentru minori.Multumesc!

1 răspuns:
| Lavinia_Maria_1997_FjKO a răspuns:

Intr-adevar sa lucrezi de acasa poate fi greu uneori, dar aduce si multe beneficii. Eu de exemplu am gasit cateva idei bune de pus in practica pe un site, http://cum-fac-bani-pe-net.ro/, unde sunt prezentate idei diverse legate de cum se poate obtine profit prin intermediul Internetului. Sper sa va fie de folos :)