| ℓαℓу1999 a întrebat:

Ce premii sa dau pentru concursuri de pe facebook?[P. s., e un concurs de frumusete on the phone

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Diplomele le incanta pe participante si pe langa ai putea adauga:poza castigatoarei sa stea 3 zile la profil cea de pe locul 2 doua zile si locul 1 1 zi sau ai putea cauta ceva poze dragute cu fete sau ceva mai interesant pe net care apoi sa le editezi cu numele lr si cu felicitarile pentru. castigarea concursului...le poti edita pe: picnik.com
sper ca te-am ajutat
PS:Si eu am o pagina si fac cam tot asa cu premiile