| IonutJerry a întrebat:

Imi puteti spune si mie ceva site-uri de unde pot castiga bani gratis si usor? Sau niste jocuri de unde pot castiga premii in functie de scor?

Răspuns Câştigător
| Valentyna290497 a răspuns:

MrketGlory!
E un joc super si poti scoate foarte multi bani din el! Cumnatul meu scoate bani din acest joc deci nu e la misto

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Total lumea crede ca se fac bani pe net asa pocnind din degete. Putini realizeaza ca trebuie sa stii si sa faci ceva pentru banii aia.

| cristimihailov a răspuns:

Nu am auzit pana acum site-uri care sa ofere bani gratis sau usor. Ideea de site in general este sa vii acolo si sa dai bani, nu sa primesti.

Incearca chestii de genul poker sau tranzactii bursiere.

| eviltwinnn a răspuns:

Auzi, tu ai idee pe ce lume traiesti? Banii nu se castiga din jocuri sau din site-uri, dezlipeste-ti moaca de monitor si du-te la munca!

| daryus2221 a răspuns (pentru eviltwinnn):

Esti foarte prost, sunt anumite site-uri ce te platesc sa faci chesti... sau din jocuri, poti castiga si sute de euro, ia exemplu CS:GO si Team Fortress 2 (Trading)

| eviltwinnn a răspuns (pentru daryus2221):

Ni ma! e problema ta daca vrei sa crezi ca poti trai din asta, dar nu ma fa tu pe mine prost, ai inteles?