| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati un site care pot sa fac bani online?

18 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Cele mai sigure site-uri din care poti face bani sunt YouTube, Instagram, TikTok. Dar pentru a face destui bani pentru a duce un mod de viata cat de cat ok, trebuie sa muncesti pentru a obtine cat mai multi urmaritori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Hahahaihui a răspuns:

Tocmai ce a postat Dl. Rimă, Flick ceva de genul ăsta pe Instagram ori Facebook.

| Sn4k3 a răspuns:

Superbet

| tonyc7 a răspuns:

Si daca omul reuseste sa isi adune multi urmaritori pe Youtube, cum isi incaseaza banii de la Youtube?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Sa completez task-uri.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca zici "un site care" ma indoiesc ca o sa faci bani online. La engleza presupun ca esti lemn... daca nu, baga un ochi aici: https://www.reddit.com/r/beermoney/

| CristiB93 a răspuns:

Buna. Aveti ceva idei pentru cadouri de cununie civila?
Trebuie sa merg la niste prieteni si nu am idee ce se da ca si cadou, ma puteti ajuta cu ceva idei?

| BlackPixel a răspuns (pentru tonyc7):

Salut!
Pentru a putea fii eligibil sa generezi bani din YouTube trebuie sa ai peste 1000 de abonati si peste 10.000 de ore de vizionare pe videoclipurile tale.
Odata ce ai atins aceste limite minime, vei putea incepe programul de parteneriat cu YouTube. Dupa ce esti acceptat in program, pe videoclipurile tale vor fi difuzate reclame. Vei incasa incasa bani de fiecare data cand cineva da click pe o reclama difuzata pe unul dintre video-urile tale. Vei fi platit o data pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am gresit si eu un pic.Asta nu inseamna ca sunt prost.

| kapychulo a răspuns:

Trebuie mai intai sa stii cum se fac bani online. Incearca cu incredere cursul asta ->https://gumroad.com/a/66458739, nu ai cum sa dai gres!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis eu ca esti prost? Cum ziceam... daca te descurci cu engleza, baga un ochi pe Beer Money. Ar fi un inceput decent. Buba e ca in mare parte o sa faci mai putini bani datorita locatiei geografice...

| Zuzu1991 a răspuns:

Videochat, da, si baietii fac bani

| domnulIordache a răspuns:

Nu-i de tine fraticule.

| Clorox a răspuns (pentru Zuzu1991):

Si inca cat... Ma indoiesc ca e major tipul.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Clorox):

Si eu laughing

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!

| cosmin1324 a răspuns:

Salut, poti face niste bani in plus folosind honeygain, nu e ceva foarte wow, dar e pasiv si nu trebuie sa faci nimic in afara de instalat pe pc/telefon si il lasi sa mearga, daca ai net bun poti face ceva bani. E bun pentru niste bani in plus. Incearca aici, ai un cod pentru 5$ moca
https://r.honeygain.me/BALAJF807