| DoctorLove a întrebat:

Important! Seriozitate va rog!
Ce meserii poti avea dupa ce termini Facultatea de Management, Facultatea de Marketing sau Facultatea de Finante? As dori sa-mi puneti fiecare facultate cu meseria ei. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nikosdumi a răspuns:

Dupa ce termini Facultatea de Marketing, poti sa fii director de marketing, asistent de marketing, te poti anagaja intr-o agentie de publicitate sau poti sa studiezi marketingul online si sa te faci marketer. O multime de posibilitati daca ai ocazia sa accezi la domenii ce tin de publicitate, marketing, studiul consumatorilor, etc