| Hogea_Alex_2001 a întrebat:

In cat timp ajung cei de la eMAG daca eu locuiesc in Targu Mures?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Comanda este pregatita si trimisa in 2-5 zile lucratoare.
Nu vine nimeni de la eMag, se angajeaza un curier care transportul in 2-3 zile. Atentie, curierii nu muncesc sambata si duminica, deci, nu le lua in calcul.

| Hogea_Alex_2001 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns.

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Aparea pe site cand te uitai la produs in cat timp ar ajunge la tine. Asa am vazut eu

| Sarcopt a răspuns:

La mine după o săptămănă am anulat comanda, şi-au schimbat curieratul şi aveam mare nevoie de produsele comandate căt mai repede. Şi trebuiau să vină lăngă Bucureşti

| Andersen2k18 a răspuns:

Depinde de curier, dar in maxim 2-3 zile ti-l aduce.Dar te poti uita pe site-ul eMAG la comezi, ca sa vezi cand iti vine.

| Lorena7712 a răspuns:

In vreo 2-3 zile lucratoare, presupun. Oricum o sa iti vina curier, deci o sate anunte ei cand