| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp imi ajunge o cartela de la orange care am comandat-o online? va rog un raspuns

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu am comandat niciodata cartele de telefon si nu prea stiu insa am comandat flori si vin foarte greu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e prin curier rapid in maxim 2 zile lucratoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfat.mai bine tio cumperi direct din magazin ca asa daca o comanzi s-ar putea sa ai de asteptat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trecut deja o saptamana si nu mi-a mai venit cartela de Orange straight face

| Nuuu a răspuns:

1 saptamana cel putin! vine greu rau!

| bluesky_1961 a răspuns:

Daca e trimisa prin curierat va ajunge mai repede, dar daca e trimisa prin posta cu siguranta va trebui sa astepti ceva timp.