| Alexandru12134 a întrebat:

În era digitală, când totul se mișcă atât de repede, care credeți că sunt cele mai importante investiții pe care le poate face un antreprenor pentru a asigura succesul și dezvoltarea durabilă a afacerii? Merită să pui accentul pe tehnologie, pe marketing sau pe alte aspecte? Sunt curios de părerile voastre!

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Eu personal cred ca vor deveni tot mai atractive chestiile personalizate si obtinute local. Incep oamenii sa se sature de productia in masa si artificiala, mai cauta chestii gen bijuterii facute manual, paine de la brutaria din cartier, carti scrise de autori de la ei din oras etc. Orice da produsului sau serviciului o componenta usor mai umana cred ca merita.

| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

In secolul 21 fara promovare online si marketing pe retele sociale nu prea poti sa dezvolti o afacere, bineinteles ca unele afaceri nu au nevoie de online ca sunt vechi pe piata si lumea le cunoaste ca sunt des auzite in societate dar in general sa pornesti cu o afacere de la 0 este necesara promovarea online indiferent cum este ea, facuta de tine, sau printr o agentie de publicitare etc.