| WhatABeautifulDay a întrebat:

In Romania poti face credite care vor fi platite de doua generatii? Daca da, care este suma maxima pe care o poti imprumuta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deocamdata nu exista nici o banca romaneasca care exista de doua generatii, majoritatea nici nu apuca asemenea vechime.
Care banca si-ar da banii imprumut si sa nu le primeasca inapoi in timpul "vietii"?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostii ave ti in cap, tu sa cheltuiesti banii si altii sa plăteasca pentru tine ani de zile? Proști ar fi.