| unromandestept a întrebat:

In situatia actuala de "criza" cati cred ca internetul si marketingul online este salvarea?

8 răspunsuri:
| dragosh1gdi a răspuns:

E vorba de marketing online, nu? Atunci hai sa vorbim chiar despre marketing online :) Eu cred ca reprezinta o solutie, cel putin mie imi aduce un venit in crestere cu fiecare luna, astfel ca in 12-15 luni o sa iau un salariu frumusel :D Cat despre criza, o consider artificiala, se doreste ca ideea de criza sa se mentina cat mai mult in Romania. Noi vom avea salarii mai mici, fara sporuri, cu ore suplimentare neplatite, iar cei din conducere vor fura linistiti in continuare.

http://dragoshso.wordpress.com

| dragosh1gdi a răspuns:

Ca sa nu mai fie vreo indoiala ca nu se castiga sau nu se plateste in GDI, am pus pe site un print screen din contul meu de PayPal cu plata castigului pe luna octombrie: www.financiar.ws

| scootsie a răspuns:

Cine crede asa ceva? Criza la noi nu trebuia sa fie si de fapt e una mascata, ca sa scape cei mari de datorii...noi cei mici, le platim cu foamea, datoriile, bolile si necazurile noastre...

Răspuns utilizator avertizat
| lacri a răspuns:

La noi criza e falsa, pentru ca toata lumea isi cumpara masini. case de mii de euro. in loc sa economiseasca, americani, de exemplu dau mashinile cu consum mare de benzina, peste 10%/100km. pe unele cu 5-6%/100km. pentru a economisi banii. la noi n`ai sa vezi asa, lasand americani, grecii. care auvreo 7 ani in uniunea europeana, au la fiecare autobuz aer conditionat si functioneaza si la 7 dimineata. nu ca la noi. bulgarii au autostrazi facute de nemtzi prin munte si au grija de ele, la noi se arunca bani pe fereastra,

| DoomNEzeu a răspuns:

Sunt de acord cu tine...doar daca aceasta criza nu este decat o fatada pentru a ne fura ei mai mult...

Răspuns utilizator avertizat
| eewan a răspuns:

Parerea mea e ca atat timp suntem afectati de criza si internetul si marketingul online e destul de afectat. statisticile arata ca oameni consuma mai putini bani pe internet cu toate ca magazinele online s-au inmultitstraight face