| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Criza mondiala actuala se va inrautatii in anii viitori sau va disparea?

Cand credeti ca isi va atinge cel mai critic punct aceasta criza mondiala? ( peste cati ani?) aproximativ...

Credeti ca are vreoun scop aceasta creiza ( este ea orchestrata si bine gandita pentru a ne pregati pentru o schimbare mondiala)?

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

1. se va inrautati. 2. greu de anticipat cati ani; dar curand va ajunge la apogeu. 3. scop pervers; doar inconstienta acelora care detin puterea financiara de a-si pastra influenta. 4. revolte sociale fara precedent in istoria umanitatii