| byd a întrebat:

Ine poate sa-mi spuna amanunte despre firma Jobs recruiment? Sunt seriosi si daca a plecat cineva in strainatate cu aceasta firma la munca. (Stiti ceva despre banii care trebuie depusi pe numele tau inainte de a pleca in strainatate)

3 răspunsuri:
| pypa007 a răspuns:

Nici nu am auzit de firma asta mai bine ma duc cu o firma serioasa de cat se merg cu alti care nici nu am auzit de iei Jobs de unde mai ai scos si firma asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.animalut.net/user/ica%20ik.html. k nu vreau decat un telefon si nu pierzi nimic daca ma votezi plzz. sh imi moare animalul:\

| bboogdan a răspuns:

As vrea si eu o invitatie ca sa pot sa imi scot si eu niste jocuriva rog mult.