| sentifo a întrebat:

Intr-o fraza, cum te-ai vinde pe tine ca specialist?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Diferenta intre specialist si piscotar este ca, in cazul specialistului, clientul are mai multa nevoie de aptitudinile lui, decit el de banii clientului.

| spxinsane a răspuns:

Salut,

Ma numesc XXXX YYY, sunt fotograf (fashion/glamor/studio/produs/evenimente/sport) cu peste XXXX ani experienta in domeniu (in ultimii ani lucrand ca fotograf la unul din studiourile mai importante din orasul XXXX si pe ca fotograf independt).

O zi placuta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti arati CV

| rutanklan a răspuns:

Tanar, inteligent, 16 clase, frumos, muncitor, harnic, stabil... vand tractor!