| SlobodLaGura a întrebat:

Intrebare pentru cunoscatori: Am o descoperire de card la Raiffeisen si intre timp am devenit somer. banii, i-am cheltuit sunt pe 0... Daca ma duc la banca si aduc la cunostinta. ma pasuiesc cu acoperirea cardului?! Sau am vre un beneficiu?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu prea exista beneficii fiind somer. Posibil ca banca sa iti ceara suma imprumutata inapoi acum dar depinde si de contract.Iti pot trage bani si din ajutorul de somaj, depinde de multe.Mergi la banca si clarifica problema asta cat mai rapid pentru ca bancile nu prea se joaca cand vine vorba de bani.Bafta!

| SlobodLaGura explică:

Da merci mult. maine ma duc peste ei, poate ma trec si pe mine cu vederea laughing