| blairelovesmusic a întrebat:

Întrebare pentru vasluieni (Da, şi eu locuiesc aici) : Există un centru de adopție pentru animale în oraş? Dar în județ? Mă bate gândul să strâng nişte bani şi să-mi fac o mică afacere.

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Afacere cu adopții de animale sau faci crescătorie? (112? Avem o problema)

| blairelovesmusic explică (pentru Catrice):

Afacere. Am precizat clar în întrebare. Eşti din Vaslui?

| blairelovesmusic explică:

Cuvintele tale sunt false si nefolositoare. happy

| morfeo a răspuns:

Singurul sport practicat în Vaslui este marşul spre cea mai apropiată cârciumă.

| blairelovesmusic explică (pentru morfeo):

Doar in visele tale.

| morfeo a răspuns (pentru blairelovesmusic):

N-am putut sa ma abtin, dupa cum ai formulat intrebarea laughing

| blairelovesmusic explică (pentru morfeo):

Nici eu nu am putut sa ma abtin cand am vazut-o pe mama ta in fishnet la second hand laughing