| sudsuinededouaori a întrebat:

Intrii pe http://www.megatypers.com/ si in josul paginii stanga ai sign up , click si inregistreaza-te cu informatii reale , la invitation code treceti unul din codurile astea :
1AUU
1ALJ
Logheaza-te ( daca nu deja esti logat automat )
Ai un intr-o ( poti sa ii dai skip )

Click pe solve images ca sa incepi sa rezolvi captcha si sa fi platit
Click pe profile si payments ca sa vezi cat ai facut si cu cat esti platit
Si la statistics vezi orele in care te platesc mai mult.

Mtoda nu este scam, verificati google pentru dovezi de plata si pareri.
Cine e interesat sau curios sa incerce PM.

2 răspunsuri:
| sudsuinededouaori explică:

Aveti grija trebuie sa aveti 18 ani si un cont paypal care se face usor,
Aici dovada de plata

http://img694.imageshack.us/img694/9964/83474813.png

| george74 a răspuns:

Nu mai merita siteul, au inceput sa bage foarte putine coduri, este bataie de joc sa faci intr-o ora 0.020$ cand am facut pe un ptc in 7 minute 0.054$, deci atat de putine coduri au fost..Eu stiu ca sunt zile si zile, dar ar trebui zilnic sa fie multe coduri ca sa poti ajunge la un castig frumusel, macar de 80-100$ pe luna.I-ai face daca ar fi zilnic coduri multe.