| DevylPushtan a întrebat:

La blonzi cu ochi albastri ce rama la ochelari se potriveste adica. alba, neagra, verde, etc? fundoibig grin laughing)

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Bua decypushtan!
Albastra, clar! le scoate in evidenta ochii, un albastru deschissmug
sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| ppr a răspuns:

Roz big grin

| KyssOana a răspuns:

Albahappy pentru ca daca iti iei cu rama albastra nu se asurteaza cu hainelewinking ia-ti albawinking iar negru e prea inchis si inchide culoarea ochilorhappy

| 3ma a răspuns:

Totdeauna negrul scoate ochii albastrii in evidenta

| crazydee a răspuns:

Absolut toate culorile... daca esti blond poti purta ce tip de rama vrei( vei fi cool oricumwinking )dar daca vrei neaparat o culoare iti recomand neagra sau albastrawinking