| ZaharescuCostin a întrebat:

La câți urmăritori faci bani pe Instagram? Gen 250 euro. Ms frumos.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru 10.000 de urmaritori, primesti pana la $150 (cam 100 euro).
Daca atingi 1 milion de urmaritori, atunci poti primii pana la $15.000 pe postare si alte avantaje.

"How much money does 1 million Instagram followers make?
While influencers with as few as 10, 000 followers can score marketing partnerships, the compensation is typically free products or up to $150. Once they reach 1 million followers, Ms. Karwowski said, the payments rise considerably, up to $15, 000 per post and sometimes equity in the company"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil de pe la 50-100.000 in sus incepe lumea sa se uite la tine ca la un posibil influencer si sa te plateasca pentru asta

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Mda?
Cine zice?

Răspuns utilizator avertizat