| Andy_3042 a întrebat:

La ce varsta pot sa deschid o firma in Anglia?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

. o afacere... sincer nu e obligatoriu sa ai o anumita varsta, ai nevoie insa de aprobari si daca nu ai studii superioare poti sa iti iei adio de la ajutoare din partea statului. Tias recomanda trading-ul mai bine, citeste cateva lucruri despre marketing trading si asa mai departe dupa care fa-ti cont pe Forex, incetul cu incetul vei prinde idea cat timp nu faci prosti prea mari.

2 răspunsuri:
| UiteeeeVezi a răspuns:

Cand vrei tu poti sa deschizi dar iti trebuie multe lire. nu bani de seminte.

| Scherimuvi a răspuns:

La 18 ani bai
si nu te mai da mare