| AnonimMareMareMare a întrebat:

La glovo/foodpanda iti alegi tu intre ce ore sa lucrezi? Poti lucra cate ore vrei pe zi? Si cate zile vrei pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Nu e niciun accord cu niciun dispecer ca nu e firma de taxi, e aplicație online.

Niciun minim de 4, si nici nu se pune problema ca au sau ni nevoie de tine.

Lucrezi fix cand vrei, nu dezorienta omul cu raspunsuri la intamplatre.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti setezi in aplicatie cate ore vrei sa lucrezi si ii dai drumul. Faci livrari fix canf vrea muschiul tau.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La glovo/foodpanda iti alegi tu intre ce ore sa lucrezi?
Da, dar de acord cu dispecerul, anunțate din timp.
Poti lucra cate ore vrei pe zi?
Un minimum de 4 căci dacă au nevoie de tine au, dacă nu, nu. Și să acoperi ore de vârf, mai ales seara.
Si cate zile vrei pe saptamana? Nu merge așa.

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

Fiul meu lucrează acolo acum, nu vorbesc pe surse.

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Aha, sigur stii tu ce vorbesti...

Pune mana si uita te la baiatul asta.
Are documentat in peste 100 de clip uri cum merge treaba la Glovo. Si la final asta e tot conceptul Glovo/Uber... sa lucrezi cand vrei tu. Nu dezinforma lumea.

| AnonimMareMareMare explică (pentru goguPatent):

Mersi mult, sper ca spui din surse sigure.

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

Băiatul meu lucrează acolo, stă în cealaltă cameră lângă mine, vorbesc cu el zilnic, ce face, ce pățește, de aici știu ceea ce am spus.
Dacă băiatul acela are 100 de clipuri, aceea e experiența lui. Eu o am pe a mea.

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Doua experiente diferite la aceeași firma cu un singur set de reguli... Aha.

| goguPatent a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Am pus un canal de Youtube cu 100 filme despre cum funcționează curieratul la Glovo

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

Ce rost are să insiști? Vrei să îți dau pe fiul meu la telefon să confime? Aha?

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Nu e niciun accord cu niciun dispecer ca nu e firma de taxi, e aplicație online.

Niciun minim de 4, si nici nu se pune problema ca au sau ni nevoie de tine.

Lucrezi fix cand vrei, nu dezorienta omul cu raspunsuri la intamplatre.