| Faranume242424 a întrebat:

La loungeuri poti mânca și bea oricât vrei? Poti lua și in avion? Dacă scrie ca am acces gratuit la loungeul din buc și Viena pot intra de oricateori vreau, gratuit? Ce aeroporturi mai Au Acces gratuit la lounge fără priority card (doar cu MasterCard Platinum )? conteaza compania Aeriana sau clasa biletului ca Sa pot intra?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La Lounge-ul din aeroport se poate intra doar cu bilet de avion -clasa I, sau Businsess class, indiferent de compania de zbor.

Credit cardurile nu tin loc de VIP card si nu au nici o valoare la aceste lounge-uri.

Poti sa mai pui intrebarea de 100 de ori, ca tot asa iti voi raspunde, pentru ca am calatorit foarte mult cu avionul si cunosc foarte bine situatia in care esti primit sau nu.
Vezi sa nu te faci de rusine cand scoti credit cardul la Lounge-ul de lux.

| goguPatent a răspuns:

1 la mana uite aici niste detalii despre cum se intra pe Otopeni si ce poti face acolo de la cineva care chiar a fost si a documentat

http://www.nwradu.ro/......a-otopeni/

2. zii tu din partea mea lui acesta doamna distinsa DonnaAlba ca umple TPU de cacaturi de respunsuri despre care habar nu are... ca eu i am zis de vreo 2 ori si mi-a dat ignore

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Faranume242424):

Tu vorbesti de gandire?
De cate ori ai postat aceeasi intrebare?
Ori esti prost, ori incapatanat, ori incapabil sa accepti adevarul!

Dar stii ce, te las in prostia ta, vad ca esti odihnit!