| justdani a întrebat:

La momentul actual, care este ceea mai buna meserie?

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Toate sunt bune numai sa o faci cu drag

NOname
| NOname a răspuns:

Cea care ţi se potriveşte cel mai bine.

| elizabeth a răspuns:

Pitiponcizarea

| Atlanthenian a răspuns:

Programator, jurnalist, doctor, avocat / procuror, politician, profesor doctorant, preot, cercetator, functionar si altele.

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Nu tiar placea sa fii un reprezentant AVON e minunat eu sunt de 2 ani in lumea avon si castig si bani dar si produse cosmetice. Uite baga id asta este o experta in lumea AVON : avon.cosmetics043@yahoo.com nu o sa regreti sa stii doar vorbeste u aceasta doamna si iti va da indicatiile e usor nu ocupa timpwinking

| BadLuckBryan a răspuns:

In general meseriile bazate pe matematica si informatica

| lalizizi a răspuns:

Ceva in sanatate... asistent, doctor