| MarisRadu91 a întrebat:

La prizee jackpot de pe facebook daca fac peste 50 euro chiar imi primesc banii? sau e vrajeala? big grin

1 răspuns:
| sebdav a răspuns:

Buna ziua va spune Sebastian,un român care a reusit sa câstige 1200 euro in trei luni cumparând un Ebook(carte electronica)de pe un site francez.Am tradus cartea si am urmat etapa cu etapa pana când am reusit.Siteul se numeste:www.argent-profit.com
Daca aveti nelamuriri ma gasiti pe:sebastianionica11@gmail.com
Succes