| onlyketoops a întrebat:

A jucat cineva Jackpot Prizee. E pe bune?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu joc. Se castiga putin si n-am ajuns la 100 Eu sa-i pot ridica.

| push2gl a răspuns:

Am 90,66 sa vad daca ii pot scoate la 100, cand aveam 43, 00 era cu scosul la 50 si cand sa fac 50 sa modificat la 100

| MrLevy a răspuns:

Prizee Jackpot nu este fake... poti castiga banii doar daca ai 100 euro, dar dezavantajul e ca pana iti baga banii imbatranestistraight face am vazut ca un baiat a luat banii abia dupa 2 luni sau daca ai noroc in 2 saptamani (depinde cum sunt cei de la prizee ocupati). Multa bafta!