| Badita_Raul_1998 a întrebat:

La raifaisen bank exista card cu care pot sa cumpar pe net si sa pot scoate bani si din bancomat, daca da, cum se numeste?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Poti sa faci cumparaturi de pe net cu un card Visa. Ti-as recomanda sa-ti faci un cont pe PayPal. atentie la datele cardului pe unde le pui. Nu ar strica un antivirus.

| Badita_Raul_1998 explică (pentru ywar):

Pai da pentru PayPal vr sa il folosesc dar pot sa scot bani de la raiffaisen?

| simpluone a răspuns:

Practic cu orice card de debit eliberat la Raiffeisen poti face asta. Contul paypal vireaza banii in contul din banca apoi cu cardul ii poti scoate fara probleme. Iti recomand sa activezi si onlinebanking pentru un acces mai usor!