| MinimalPassion a întrebat:

Lucreaza cine la RDS & RCS ca agent vanzari ( sau mai bine spus junior sales )? Multumesc, as vrea multe detalii!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Junior Sales – Agent vanzari teren

Iti doresti sa ai sansa unei cariere in vanzari sau relatii cu publicul?
Vrei sa inveti lucruri noi despre serviciile de telecomunicatii?

RCS & RDS, cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii din Romania, iti ofera posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, in calitate de: Junior Sales – Agent vanzari teren

Iti vei desfasura activitatea dupa un program flexibil, fiind responsabil de incheierea contractelor privind serviciile RCS & RDS cu persoanele fizice, la domiciliul acestora.

Daca esti interesat, poti depune CV si Scrisoare de intentie la adresa de email recrutare@rcs-rds.ro sau la fax 031.400. 4441, mentionand postul pentru care aplici!

citesti acest anunt si pe pagina de mai jos, ultimul ANUNT din josul paginii dupa ce dai click http://www. rcs-rds.ro/cariere ai si FORMULARUL de candidatura tot in partea de jos a paginii, succes

| sorinheisu a răspuns:

Povestea agentului rds 13363 pe pagina de internet
http://www.elinaagroup.eu/rcs-rds.html