| goldenbullet a întrebat:

Lucreaza cineva la Bosch in Jucu?

Răspuns Câştigător
| HTH a răspuns:

Nu sunt angajat la Bosch, dar pot spune ca am auzit de cresterea salariului minim brut in Romania pentru anul ce vine. Intr-adevar, de 2500 ron e vorba. Ma gandesc ca se vor supune toate multinationalele.

2 răspunsuri:
| HTH a răspuns:

Poate te pot ajuta eu

| goldenbullet explică (pentru HTH):

Am auzit ca mareste salariul de incadrare la 2500 brut din ianurie, numai ca nu a anuntat oficial. Este adevarat?

| HTH a răspuns (pentru goldenbullet):

Nu sunt angajat la Bosch, dar pot spune ca am auzit de cresterea salariului minim brut in Romania pentru anul ce vine. Intr-adevar, de 2500 ron e vorba. Ma gandesc ca se vor supune toate multinationalele.