| anonim_4396 a întrebat:

Mama detine o drogherie (magazin cu produse BIO unde se vand si medicamente care se elibereaza fara reteta) si as vrea sa ma ajutati sa o ajut,daca intelegeti.

Stie cineva niste firme cu produse BIO? Cosmetice,ceaiuri, etc.

Răspuns Câştigător
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. daca te intereseaza ceva bun contacteaza-ma pe mess: tianderomania
am produse cosmetice pe baza de plante care abia au intrat pe piata din Romania. foarte bune. detalii pe mess

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.bioaroma.ro/
Scrie pe google "produse bio".

| rocket a răspuns:

Comanda online de pe www.bioki.ro. Aceste cosmetice bio sunt certificate!

| rub1yanna a răspuns:

Deoarece am un ten sensibil, la cea mai mica modicare, fie de clima fie de mediu, tenul meu sufera. In fiecare an in perioada rece aveam cuperoza si nu o puteam "calma" sau masca cu nimic. De 6 luni folosesc numai produse bio. Am inceput prin a incercat produsele bio si organice pe care le-am comandat de pe http://www.beautyhouse.ro/. Mi-au facut bine si acum le inteleg valoarea, de aceea am inceput usor usor sa inlocuiesc si celelalte produse pentru ingrijirea corpului cat si sa testez produse de machiaj de la ei...Sunt foarte multumita de ele!

| Mihaela_Dumitrescu_1977 a răspuns:

Buna - reprezint compania Target Management si suntem importatori si distribuitori pentru o gama diversificata de cosmetice bio Martina Gebhardt, Bioturm, Eco Garden, Eco Linea, etc. Toate detaliile le gasesti pe site-ul de cosmetice bio www.seebio.ro