| Membru112 a întrebat:

Merita sa dau 1000 lei pe un tel Nexus 4, ce alte variante mai am la 1000 de lei second?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic ca mertia e un telefon destul de bun.

| hp8510p a răspuns:

Merita.Este destul de bun telefonul dar vezi si tu cum arata si cum se misca

| Tudoro99 a răspuns:

Gasesti pe okazii.ro Samsung SIII pana in 1000lei si multe altele.

| GigelFaraNumar a răspuns:

Hmm. Depinde in ce stare e ..Totusi la 1000 poti sa iti iei si S4 daca tipul/tipa are nevoie de bani happy Oricum, nu cred ca merita sa cumperi Samsung s3 SH la 1000 lei pentru ca am vazut pe anumite siteuri la reducere si noi sub 1000 lei.