| NonZarek a întrebat:

Merita sau nu sa încerci sa faci bani investind în acțiuni? Unde as putea găsi un tutorial care sa învețe cum sa cumperi acțiuni de pe etoro?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, alea urca si coboara. Doar daca esti expert si profiti ocazia cand actiunile cresc sa scoti bani merita

| doctorandus a răspuns:

Tutorial il gasesti dupa ce iei diploma de masterat in finante-banci.

| Moron a răspuns:

Fac profit si nu sunt vreun expert. Merita sa tii banii investiti in actiuni decat sa ii tii degeaba in banca sau sub saltea.