| Ferii a întrebat:

Mi-am dezactivat contul de superbet acum 2 luni si acum vreau sa il activez inapoi insa degeaba i-am dat email la suport de pe superbet ca tot nimic, oare ce as putea face?
Dau funda!

Scuzati de categorie

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai putea lua asta ca un semn, sa nu te reapuci de acest mod de a-ti petrece timpul care rezulta de fiecare data numai cu portofelul golit.

Vezi aici https://suport.superbet.ro/......z-activez-

| slayer09 a răspuns:

Lasa-l asa si iesi afara la plimbare, la aer, joaca un fotbal, un tenis ceva, ca iti pierzi sufletul cu jocurile astea de noroc

| Homoerectus2 a răspuns:

Asta ai rămas fără cont și cu portofelul gol?