| sindeiu a întrebat:

Mi s-a blocat cardul BCR, cum il deblochez?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suni la BCR.
Vă rugăm să îi apelați pe colegii noștri (*2227), apel gratuit din orice rețea națională sau la +40214074200 apelabil din străinătate cu tarif normal, iar ei te vor ajuta cu mai multe informații. Avem de asemenea disponibilă și adresa contact. center@bcr.ro.
Pentru străinătate, numărul de telefon este +40214074200 (tarif normal).

| Brizbriz a răspuns:

Telefon la banca

| mi25 a răspuns:

Suna la BCR Asistenta 24/7:

*2BCR (*2227), număr cu tarif normal apelabil din rețelele naționale fixe și mobile Telekom, Orange, Vodafone, RDS-RCS.
+4021.407.42.00 apelabil din străinătate cu tarif normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai banca il poate debloca, mergi la ei cu buletinul si il vor debloca dar trebuie sa ai bani pe card deoarece costă, cum l ai blocat ai pus pinul gresit?

| sindeiu explică (pentru anonim_4396):

Am asociat cardul cu paypalul nu sunt sigur ca de asta nu mere

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu da indicatii gresite.
Nu costa nimic si se poate face prin sunarea prin telefon.

| MadaStardust90 a răspuns:

Suni la banca eminentă la relații cu clienții, sau dacă ai aplicație de mobile banking pe telefon, poți debloca de-acolo cardul.

| sindeiu explică (pentru MadaStardust90):

Imi apare doar ca e blocat si nu-mi arata sa-l deblochez

| MadaStardust90 a răspuns (pentru sindeiu):

Atunci sunați la bancă. Cineva mai sus v-a dat toate detaliile de care aveți nevoie.