| KenZzy a întrebat:

Multi stiti ca exista o gramada de site-uri din astea la care trebuie sa aduci referali si spun ei ca iti da cadouri gen credit pe steam sau din astea.
Stie cineva daca exista vreun site de genul asta care chiar da premiile?

1 răspuns:
| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

In mare parte site-urile astea sunt niste chinezarii ...Mai mult sa te fraiereasca, si eu am incercat asa ceva dar din pacate eu am iesit in pierdere pentru ca acolo cere datele conturilor si tot asa... Deci te sfatuiesc sa nu incerci asa ceva! Funda?