| Florentiu10 a întrebat:

Niste idei cum as putea face bani? Fara site-uri si chestii de genu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Muncind pe la gradini de zarzavat sau flori, in agricultura, in constructii.

| Mosotti a răspuns:

Pai gaseste un job si asa faci bani.

| VoidEternal a răspuns:

Get a JOB!

| Vântulalb a răspuns:

Cu munca! Muncind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ostatic un parlamentar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste drosere, electronice etc cu cupru in ele. Le dezmembrezi si separi acasa. İa din alea mai mici pentru ca motoare mari nu gasesti fiind mult cupru si le dezmembreaza aia. La astea mici nu prea se baga nimeni dar faci ceva banuti. Sau cablurile taiate de la electricieni. De alea gasesti non stop. Te chinui dar scoti banuti mai bine a oriunde

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Un job online. Partajare date de internet 1, 7$/ zi.
Ofer mai multe detalii la cerere!