| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadou de Craciun pentru o profesoara de engleza super de treaba? (e diriga ) am pus bani, 3 copii din clasa si am 100 de lei.Ce as putea sa-i iau? Nu vreau carti,albume cu noi,chestii facute de mana,vaze, seturi de cani. lantisoare sau chestii de genu'.i-am luat deja de-astea... nu poarta argint si de aur n-avem banilaughing

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O esarfa eleganta sau un portofel de piele.

| zurick a răspuns:

La un parfum te-ai gandit?
PS.Sa fie fresh pentru ca nu la toti le plac aromele dulci (eu nu le suport spre exemplu), dar cel mai bine ar fi sa va luati dupa gusturile ei.