| madwtza_9512 a întrebat:

Nu am platit o factura la Avon si dosarul a fost inaintat la cei de la recuperari.Acum vreau sa platesc factura dar nu stiu in care cont sa pun banii? In contul Avon sau? ca am inteles ca ei au vandut datoria celor de la recuperari.Va rog care ati avut de-a face sa-mi spuneti urgent ca am auzit ca e de rau daca nu platesc si vreau s-o platesc cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| geany_8477 a răspuns:

Coordonatoarea ta iti poate da un nr de fax. Platesti factura la bcr in contul avon si trimiti chitanta prin fax la re cuperatori.iti da ea nr ca il are.pup.bafta

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mare greseala ai facut ca ai ajuns pe mana recuperatorilor. Factura nu mai are aceeasi valoare ca cea initiala si trebuie sa afli cat mai repede cat este si s-o platesti urgent.Intreaba la Avon cui au vandut datoria ta si ia legatura cu ei. Poate numai te-au amenintat!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu firma de recuperare sa vezi cum trebuie sa platesti si la ce suma se ridica in total (cu penalizari de intarziere si taxele platite pentru declansarea procesului legal de recuperare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aceeasi situatie m-am confruntat si eu si m-au sunat cei de la recuperari dar bani trebuie pusi tot in contul avon iar apoi trebuie sa trimiti prin fax chitanta cu care ai platit la firma de recuperare. dar banii tot in contul avon trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau nu mai plateam nimic sunt niste javre mari si nau habar de viata lor taraturi si ameninta halal coordonatori habar recupersatori toti cauta bani atat din cauza la saracie o sa ne omoram intre noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nene bagati oameni in frica aiurea ce inseamna asta sunteti avocati sau sunteti cu avonul in mana sunt niste javre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu am platit factura de vreo 3 luni am 2 milioane si azi m-am inatalnit cu 2 reprezentante iar una s-a dat recuperatoare a zis ca vine sa imi ia lucrurile din casa si a inceput sa ma ameninte ca cheama politia si ca fac puscarie desi eu am doar 17 ani ce se poate face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu sunt in aceeasi situatie am termien 5 zile mai bine ma omor eu abia am ce sa mananc de unde sa stiu eu ca colegi nu imi vor plati produsele acum nu siu ce sa fac singura solutie e sinuciderea la mine m-am saturat sa vad cum vine o femeie spre mine si se da drept recuperator cand colo e reprezentant avon si ma ameninta mereu nu stiu ce sa fac sincer abia am ce sa mananc am ajuns sa nu mai mananc sunt bolnava si am ajuns la 36 de kg

| TheLoveDoctor a răspuns:

La revedere avon. In contul recuperatoriilor! Si sa te aștepți sa plătești mai mult la ei decît la avon! te asigur

Răspuns utilizator avertizat