| Madddi a întrebat:

Scuze categoria, dar am nevoie de raspuns urgent!
Sunt reprezentant AVON, am platit astazi factura. banii nu au intrat inca in cont, dar as vrea sa pun comanda. Daca pun comanda expres si platesc 7, 5 ron zice ca imi vine in a 2 zi. E posibil sa nu imi vina daca banii nu au intrat inca in cont?

1 răspuns:
| vanessa13 a răspuns:

Nu poti sa dai comanda daca nu au intrat banii in cont..pe viitor foloseste cardul special avon (intreaba-ti coordonatoare daca nu ai aflat de el) si iti vor intra banii chiar in aceeasi zi in cont happy