| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Nu exista în România un magazin care sa fabrice inele tip gyuluri, brățări, lanțuri cu echipe de fotbal? FUNDA!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista se cheama "Bijuterie"!
Magazin care vand si care confectioneaza bijuterii al cerere sunt in toate orasele mari si au avertizat chiar pe vitrina, ce fel de servicii fac.
O comanda speciala cu model adus de client costa enorm, fiindca necesita confectionarea unei matrite pentru metal si prelucrarea manuala, deci astepata-te la un pret enorm, pentru o piesa care o vrei tu, unica, dupa model.