| anonim_4396 a întrebat:

Nu exista vreun site pe care sa fac puncte, sau ceva de genul, si cu punctele acumulate sa primesc un pin de paysafecard? Urgent big grin

2 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Un site pe care poti sa iti faci cont, te joci si poti transforma bani virtuali in bani reali. ma joc si eu de vreo saptamana si am facut ceva bani, daca te intereseaza intra pe linkul http://www.anno1777SPAM.com/index.php?i=50209 si fa-ti cont si joacate. ii pe bune multi prieteni dea mei se joaca si castiga si 100euro pe luna.acuma is si eu la inceput astept sa cresc. bafta:P