| sweety_9492 a întrebat:

La ce iti folosec punctele acumulate pe acest site?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca ai puncte multe avansezi in rank. Daca ai puncte multe si ai si multe raspunsuri folositoare ( fundite ) poti ajunge expert. Dar punctele trebuie sa fie mijloc, nu scop. Nu trebuie sa postezi doar de dragul punctelor. Trebuie sa postezi mereu cu scopul de a ajuta cat mai bine.

13 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Ajuta la un loc bun in clasament, devii mai popular in a ajuta oamenii si poate poate devii expert.

| Silvia a răspuns:

La nimic.

| ΔH a răspuns:

Sa te dai mare: Uite ma, cate puncte am pe te pe u

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu castigi nimica.

| Slavic a răspuns:

Buna flory sa stii ca aceasta intrebare este foarte. cum sa zic inteligenta uite vezi tu prin acest site multi oameni se cunost se fac prieteni afla multe afli intrebarea la raspunsu care te framinta aceste pundte te fac Expert TPU si esti printre acei destepti bafta la puncte happy =)

| Babushka a răspuns:

Cu cat raspunzi mai mult e mai bine. Daca raspunsurile tale sunt apreciate primesti si fundite si asa devi EXPERT TPU.

| mircea a răspuns:

Buna intrebare! Cand ajungi la 100. 000 de puncte se reseteaza contorul si pleci iar de la zero. Numai daca vrei.

| DeMentaa a răspuns:

Sa devi expert TPUbig grin

| Denisse_8813 a răspuns:

Credeai ca primesti altceva in schimbul lor? thinking Nu...se numeste "Toti pentru unu" prin urmare ajuti daca stii cum pe cei aflati in impas si pentru asta primesti aceste premii simbolice:punctele si funditele. Cu cat ai mai multe puncte si fundite inseamna ca raspunsurile tale au fost intr-adevar de folos si devii Expert TPU happy

| sweety_9492 explică:

Ehhhh un fleac! ma gandeam si eu ca se intampla ceva!tonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat ai mai multe puncte cu atat ocupi un loc mai bun in clasament, la asta ajuta punctele castigate pe TPUwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zgindare orgoliu' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic la nimic sa devii expert sau sa avansezi in rang dar au mai fost cazuri (utilizatorul anului) care a primit carti. ce a pus si ea o intrebarea poate nu stia la ce folosesc mult noroc poate o sa castigi ceva