| nevermatch a întrebat:

O sa mai scada vreodata chiriile in Cluj?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In veci nain

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Totul se scumpeste, totul creste. Ce sa mai scada?

| darrio2007 a răspuns:

Cand va zbura porcul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vreodată poate, dar nu curând. Știi legea cererii și ofertei?
Ca să scadă, ar trebui mai mulți ofertanți decât solicitanți. Cine sunt solicitanții? Cei ce vin să se stabilească în Cluj. Temporar studenții, definitiv absolvenții, atrași de salariile mari și standardul de viață ridicat, de calitatea vieții. Găsești chirii ceva mai mici în comunele limitrofe.

| Catrice a răspuns:

Pe plus, da, chiar de la anulhee hee

| Lukasssz a răspuns:

Nu!

| Yuoia a răspuns:

Nu cred.

| Mirel4412 a răspuns:

Mult spus vreodata, parerea mea e ca nu o sa scada, ci o sa creasca. Poate gasesti niste articole media de acum 2-4-10 ani, vezi care era pretul mediu pe atunci si care e acum.

| 19flo79 a răspuns:

Da, dupa apocalipsa laughing