| c0pil1n a întrebat:

O sa mai scada vreodata pretul la placile video?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta in aliexpress ieftin

| Violleta2022 a răspuns:

Cele de azi, pe care le vrei tu, vor avea pretul scazut in cateva luni, fiindca va apare noua generatie de placi mai performante, iar astea se vor devaloriza.

| Frank51 a răspuns:

Cel mai probabil nu în următorii 10 ani.

| Lukasssz a răspuns:

Nu prea cred.

| Yuoia a răspuns:

Imi amintesc ca prin 1998-2000 cand voiam sa-mi achizitionez un pc, totima sfatuiau sa mai astept, ca "sigur vor scade preturile foarte mult". In realitate, au crescut foarte mult. Asa ca, nici o sansa.

| cfrtobias a răspuns:

De blackfriday nu a scazut?

| Al3x998 a răspuns:

Nu, nu o sa mai scada cel mai probabil pentru ca e criza, va mai dura minim 2 ani. Nici macar de black friday nu au scazut deloc.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Da normalll pe cum o sa evolueze tehnologica modelele de astazi o sa fie mult mai învechite asta insemnand ca pretul lor o sa scada