| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Pe cine intrebi sa te angajezi la supermarket?

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Mergi la supermarket si intrebi un angajat daca se fac angajari

| CuriousStuff a răspuns:

Fiecare supermarket are un manager, cu el/ea trebuie sa vorbesti. Dar la majoritatea CV-urile se lasa online, mai nou, asa ca probabil o sa-ti dea o adresa de email sau un link unde trebuie sa-ti lasi CV-ul. Dar oricum, merita sa mergi personal sa te interesezi.

| MgdDroopy a răspuns:

Buna,
De obicei CV-urile se lasă la recepție. Acolo o să îți dea mai multe detalii. Fiecare magazin are regulile lui.

| mutascu a răspuns:

De regula ceri sa vorbesti cu seful de magazin.

| Ionut_Florin_1995 a răspuns:

Pe patron, pe angajati sa vb cu ei despre o angajare!

| Elena_Vasile_1979 a răspuns:

Pe directorul de marketing.