| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Ca ce poti sa te angajezi in supermarket? si ce sa trec in cv? numele domeniului

4 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Cred ca e o activitate deloc usoar cea dintr-un supermarket
nu vrei sa incerci sa lucrezi ca operator interviu asitat de calculator de acasa?
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| 2P a răspuns:

Depinde, pozitiile intr-un supermarket sunt, manipulator, lucrator comercial sau casier, e recomandat sa faci un curs de lucrator comercial daca nu ai experienta deloc in vanzari

| DiannaM94 a răspuns:

Te poți angaja ca "Lucrător comercial" depinde de raionul la care lucrezi : Poate fi legume/fructe, gastronomie, detergenți, etc dar ești lucrător comercial.