| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei cu experienta ...As vrea sa lucrez sa fac ceva ca de un timp ma simt gol tare in buzunar ceva idei cam ce sa fac pentru niste bani in+plus

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Strainatatea si o ruda care cunoaste pe cineva care are nevoie de un angajat te cheama si la munca.

| cristi202 a răspuns:

Vrei sa o faci doar pentru a-ti umple buzunarele? Daca da, gindeste-te ca exista zeci de lucruri pe care le poti avea sau le poti face fara bani. Eu am descoperit asta timp de un an, cind nu am avut de lucru, deci nu cistigam nimic, absolut nimic, si mai eram si bolnav. Trebuie doar sa descoperi care sunt acelel lucruri si sa le cauti. Si cu siguranta vei fi fericit, chiar si cu buzunarele goale.

| gloria_1375 a răspuns:

Incearca http://ladys.ro/a/DLDW0QPh
Se castiga cu Lady`s

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.cautabona.ro
www.cautamenajera.ro
cauti dupa localitatea care te intereseaza si iti apar cereri de la parinti sau de la doritori de o persoana care face curatenie, dupa caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te indrum spre un job flexibil, fara contract, fara responsabilitati, indiferent de studii,
pregatire, varsta (minim 14ani ), locatie. Avantaje: inscrierea gratuita, catalog gratuit pe care il comanzi
la inscriere, discount 25-35%, produse de calitate le preturi mici, livrare gratuita in toata tara, totul
e online! Poti plasa cate comenzi vrei lunar.La fiecare comanda primesti 2 cataloage gratuite mostrele de parfum.Catalog nou la
45 de zile bijuterii si promotii intre campanii. Pentru inscriere intra pe http://ladys.ro/a/LAYQXuPe, creeaza un
cont,, apoi comanda online un catalog gratuit.
Ai catalog virtual pe site si in sectiunea Noutati apar mereu produse noi care nu se regasesc in catalog.
Apoi plaseaza o prima comanda. Detalii anca86bt@yahoo.com,id mess:anca86bt